Новости из этой рубрики
11 сентября 2019
В течение 3х лет запланировано расширение сети до 10 магазинов-складов Wine…
26 ноября 2018
Белым и красным дело не ограничивается.
6 июля 2020
Если попытка разобраться в тонких оттенках розовых фруктов и выдержанной кирзы…
1 марта 2017
Все, кто надеялся на победу мюзикла, могут утешиться одноименным коктейлем —…
18 июля 2017
Обычно политики стараются не афишировать свои предпочтения в плане алкоголя,…
11 июля 2016
Ограниченным тиражом в 5000 бутылок.
Чи варто пробувати синє вино

Синє вино — це незвичайний на вигляд алкогольний напій, який стає останнім часом все більш популярним.

У Telegram-каналі BUSINESSMAN ділиться останніми новинами про багате та успішне життя. 

Приєднуйтесь!

Декілька років тому світові було представлено синє вино. Щоправда, роблять його все ж таки на основі білого або червоного вина, підфарбовуючи напій натуральними або синтетичними барвниками.

Розповідаємо про цей незвичайний напій і ділимося роздумами про те, чи варто його куштувати.

 

Коли придумали синє вино

Усім нам знайомі три основні види вина — червоне, біле та рожеве. Звідки тоді взялося синє вино? Все досить просто.

У 2015 році Іспанія здивувала випуском незвичайного синього вина, щоб змінити уявлення про класичні винні напої. Існує думка, що команда творців синього вина хотіла привернути до себе увагу, і вони це вийшло — маркетинговий хід спрацював.

Щоб повторити успіх, деякі заводи стали повторювати цю ідею, і тепер синє вино стало досить просто знайти на полицях магазину. Проте виявилося, що іспанці були першими у створенні синього вина.

 

 

2006 року компанія Premium Vintage Cellars випустила напій під назвою Blanc de Bleu Cuvee Mousseux Brut блакитного відтінку. Для того, щоб його приготувати, до шардон додали невелику кількість чорниці.

Як би там не було, вартість такого вина зазвичай вища за середнє. Чи варте того синє вино, чи є в ньому щось особливе? Спробуємо розібратися.

 

Як виготовляють синє вино

Для того, щоб приготувати синє вино Gik Live, іспанці підфарбували вино антоціаніном та індигокарміном.

При цьому антоціанін - це природний барвник, який одержують зі шкірки червоного винограду. А ось індигокармін – це штучний компонент.

Синій колір вина настільки сподобався публіці, що його почали постачати з Іспанії до 25 країн світу. У 2017 році Франція вирішила модернізувати рецепт синього вина та створила нову лінійку вина під назвою Vindigo.

Для того, щоб його приготувати, сировину пропускають через шкірку червоного винограду, і вино набуває свого незвичайного відтінку. Важко заперечувати, що у келиху такий напій виглядає справді незвичайно.

 

Для кого придумали синє вино

Синє вино придумали для людей, яким подобається порушувати правила. Для тих хто любить інновації.

Основна цільова аудиторія такого вина – це молоді люди, переважно дівчата. І справді таке вино добре виглядає у коктейлі або на фото.

Синє вино нерідко купують як подарунок, щоб здивувати друзів та знайомих. А також для того, щоб справити враження на вечірці.

 

 

Синє вино вже кілька років просувають як клубний напій, підключаючи до його просування модних діджеїв та організаторів заходів. Щоправда, синє вино потішило не всіх.

Багато прихильників класики відреагували на такий хід максимально негативно, обрушивши на нього шквал критики. Після розслідування Gik навіть заборонили називати свій напій вином.

Справа в тому, що за європейськими стандартами до вина заборонено додавати синтетичні барвники.

Однак, як ми вже говорили, деяким виробникам ідея з випуском синього сподобалася. Так що, удосконаливши технологію, частина з них продовжує розвивати цю нішу та випускати синє вино.

 

Чи варто пробувати синє вино

Синє вино на смак мало чим відрізняється від білого або червоного вина, які лежать в основі цього напою.

Тому таке вино навряд чи зможе здивувати незвичайними смаковими характеристиками. Важко заперечувати, що вино синього кольору добре виглядає у складі алкогольних коктейлів.

Звичайно, виграє таке вино здебільшого лише через свій незвичайний відтінок. Тому чи варто купувати такий алкогольний напій, кожен вирішує сам.

Якщо головне завдання — вразити друзів та колег, такий вибір може бути цілком виправданим.

Якщо ж мета покупки – це дегустація нового виду вина, то, мабуть, такий вибір розчарує.

Опубликовано: 28 декабря 2022
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.